AIDA zet Time-Out Voyages in de schijnwerpers
AIDA Cruises zet zijn "Time-Out Voyages" in de schijnwerpers. Deze reizen stonden eerder bekend als verplaatsingscruises en worden aangeboden in het najaar van 2026 en het voorjaar van 2027.
In een persbericht laat de rederij weten dat de nieuwe naam moet laten zien wat deze langere reizen zo bijzonder maakt: aparte routes en veel dagen op zee tijdens de tocht tussen de bestemmingen.
De reizen voeren gasten door West-Europa, over de Atlantische Oceaan, naar Afrika of van de Caribbean naar Duitsland. Daarna varen de schepen terug naar de thuishavens in Noord-Europa.
AIDA voegt daaraan toe dat gasten ondanks de naamswijziging nog steeds kunnen rekenen op zeedagen, excursies aan land, wellnessruimtes aan boord, een breed aanbod aan eten en drinken, sport, shows, workshops en lezingen.
De Atlantische Oceaan
De "Time-Out Voyages" beginnen op 25 oktober 2026. Dan vaart de AIDAbella van Kiel naar Barbados.
De terugreis vertrekt op 27 maart 2027 en steekt de Atlantische Oceaan over naar Noord-Europa.
De premiumprijzen beginnen bij 3.095 euro per persoon bij twee personen in een binnenhut.
Ook de AIDAperla steekt in het najaar en het voorjaar de Atlantische Oceaan over. Bij die routes horen ook de Canarische Eilanden.
West-Europa en de Middellandse Zee
Een "Time-Out Voyage" van veertien dagen met de AIDAmar vaart van 11 tot 25 oktober 2026 van Warnemunde naar Mallorca.
Op die route liggen stops in A Coruna, Lissabon en Sevilla. De reis eindigt in Palma de Mallorca.
De prijzen beginnen bij 1.635 euro per persoon met het premiumtarief, bij twee personen in een binnenhut (categorie IA). Daarbij is een vroegboekkorting van 300 euro al meegerekend.
Reizen voor de kerst
De rederij wijst er ook op dat het seizoen voor de kerst op 5 december 2026 begint. Dan vaart de AIDAprima een route van veertien dagen met de naam "Hoogtepunten van West-Europa met Marokko".
Die cruise combineert de Canarische Eilanden en Marokko met bestemmingen langs de West-Europese kust. Daarna vaart het schip door naar Kiel.
Ook reizen van het oostelijke naar het westelijke deel van de Middellandse Zee zijn te boeken, bijvoorbeeld van Antalya naar Mallorca of van Namibie naar Kaapstad.
De AIDAstella vaart deze "Time-Out Voyage" van 29 dagen van 22 oktober tot 20 november 2026.
In het voorjaar van 2027 volgen nog meer "Time-Out Voyages", zoals van Gran Canaria via Portugal naar Warnemunde en van Mallorca via Portugal naar Hamburg.







Reactie