Aman onthult naam van eerste schip dat in 2027 debuteert
Aman at Sea zal in 2027 zijn luxe jacht lanceren en heeft de naam onthuld: Amangati, wat "rustige beweging" betekent in het Sanskriet, volgens een verklaring. Het schip met 47 suites wordt gebouwd bij T.Mariotti in Genua en zal in de zomer van 2027 debuteren in de Middellandse Zee, aldus het bedrijf in een persbericht.
Het bedrijf verklaarde dat de Amangati een scala aan eersteklas faciliteiten zal bieden, waaronder vier internationale eetconcepten, een Jazz Club, een ruime Aman Spa - compleet met een Japanse tuin - en een uitgebreid Beach Club, waar gasten direct toegang hebben tot het water aan de achterzijde van het jacht.
"Het benoemen van Amangati markeert een cruciale en inspirerende mijlpaal voor Aman," zei Vlad Doronin, voorzitter en CEO van de groep. "Het schip zal de essentie van ons merk-DNA belichamen, met uitzonderlijke privacy, eersteklas voorzieningen, nu synoniem met Aman, en onze kenmerkende ongeëvenaarde service die nog niet eerder op het water is ervaren. Terwijl de bouw achter de schermen vordert, blijft onze visie helder: een schip creëren dat niet alleen de hoogste normen van maritieme techniek en ontwerp vertegenwoordigt, maar ook de rust van onze landgebonden heiligdommen weerspiegelt."







Reactie