Carnival Wijzigt Firenze Reisroutes voor 2025

Carnival Wijzigt Firenze Reisroutes voor 2025

Carnival Cruise Line heeft de reisroutes van drie geplande cruises aan boord van de Carnival Firenze in 2025 aangepast. Volgens een verklaring die naar gasten is gestuurd, zullen de afvaarten vanuit Long Beach op 25 februari, 22 april en 6 mei 2025 nu met een ander schema worden uitgevoerd.

De volgorde van de havenbezoeken is omgedraaid en de tijden voor de haven van Cabo San Lucas zijn aangepast, aldus Carnival. "Daarnaast zal de terugkeertijd naar Long Beach nu 09:00 uur zijn (in plaats van 08:00 uur) Pacific Time," voegde het bedrijf eraan toe.

De gewijzigde routes naar de Mexicaanse Riviera omvatten bezoeken aan Cabo San Lucas en Ensenada, naast twee dagen op zee. Voorafgaand aan de cruise worden de vooraf gekochte Carnival-excursies automatisch aangepast op basis van de aangekondigde wijzigingen. "Dank u voor uw begrip. We kijken ernaar uit om u aan boord te verwelkomen voor een leuke en gedenkwaardige cruise," aldus Carnival.

De Carnival Firenze, die sinds april 2024 deel uitmaakt van de vloot van Carnival Cruise Line, vaart het hele jaar door langs de westkust van de Verenigde Staten. Het schip werd oorspronkelijk gebouwd voor Costa Cruises in 2021 en maakt nu deel uit van het Carnival Fun Italian Style-concept, samen met haar zusterschip Carnival Venezia. Beide schepen combineren Carnival's kenmerkende ervaringen en service met een Italiaanse flair en unieke kenmerken.

De 4.232 passagiers tellende Carnival Firenze biedt drie- tot zesnachten cruises aan naar Baja California en de Mexicaanse Riviera. Vertrekkend vanuit Long Beach, doen de routes Ensenada, Catalina Island en Cabo San Lucas aan.

Naast de Carnival Firenze omvat de Carnival-vloot aan de westkust ook de Carnival Radiance en de Carnival Panorama, die het hele jaar door vanuit Long Beach varen. Het bedrijf biedt ook seizoensgebonden cruiseprogramma's aan vanuit de haven van San Francisco, met routes naar Alaska en Mexico.