Gebr. Heinemann verlengt operaties op TUI-schepen

Gebr. Heinemann verlengt operaties op TUI-schepen

Gebr. Heinemann heeft aangekondigd dat het de samenwerking met TUI Cruises verlengt, waarmee de continuïteit van de winkels op de Mein Schiff 1, Mein Schiff 2 en Mein Schiff 6 tot juni 2028 is verzekerd.

In een persbericht meldde Gebr. Heinemann dat de vernieuwde overeenkomst ook voorziet in contracten voor de Mein Schiff 3, Mein Schiff 4 en Mein Schiff 5 tot juni 2027.

Kerstin Schepers, managing director van Heinemann Cruise Liner Global GmbH, zei: "Al 15 jaar werken we succesvol samen met TUI Cruises. We zijn er trots op dat twee in Hamburg gevestigde bedrijven blijven innoveren en uitzonderlijke winkelervaringen op zee creëren."

Volgens het persbericht zal een selectie van "Neuer Wall" concepten, samengesteld door Gebr. Heinemann, aan boord van de zes schepen te zien zijn. Deze concepten omvatten:

Mein Glanz: biedt horloges en sieraden van gerenommeerde merken.

Meine Freude: biedt horloges, sieraden, zonnebrillen, tassen en sjaals van bekende merken.

Meine Lebenslust: biedt items uit de Mein Schiff logo-collectie.

Meine Schönheit: biedt luxe geuren.

Mein Stil: biedt een selectie mode en schoeisel.