Hankyu Travel presenteert chartercruises met Ponant-schip in Japan

Hankyu Travel presenteert chartercruises met Ponant-schip in Japan

Hankyu Travel International zal in het voorjaar van 2027 een schip van Ponant charteren voor drie exclusieve cruises rond Japan.

Volgens een persbericht zal het Japanse reisbureau de afvaarten aan boord van Le Jacques Cartier promoten bij internationale reizigers.

De cruises vinden plaats tussen maart en april 2027 en vertrekken vanuit Kobe en Yokohama. Tijdens deze reizen staat het ontdekken van de ongerepte natuur van Japan centraal, evenals culturele en historische belevingen in de verschillende havens.

Een belangrijk onderdeel van de routes is een bezoek aan de Seto Inland Sea, een regio met meer dan 700 eilanden. Volgens Hankyu biedt dit gebied een schat aan bezienswaardigheden voor buitenlandse bezoekers, waaronder:

  • indrukwekkende landschappen
  • lokale gastronomie
  • historische locaties
  • traditionele Japanse cultuur
  • hedendaagse kunst

Naast het bewonderen van de kersenbloesem, omvatten de 12-nachten cruises ook stops in West-Japan, Zuid-Korea en bij de iconische berg Fuji.

Enkele van de geplande havens zijn onder andere Inujima, Mitarai, Miyajima, Hagi, Tagonoura, Yaizu, Toba, Katsuura en meer.

Volgens Hankyu is dit de eerste keer dat een Japans reisbureau een Ponant-schip chartert met als doel de inkomende toerismemarkt te bedienen.

Het bureau werkt momenteel samen met verschillende havens om excursies en activiteiten aan wal te coördineren, met als doel een vernieuwende cruisebeleving te creëren.

Hankyu Travel International geeft aan dat dit project onderdeel is van een bredere strategie om het inkomend toerisme in Japan verder te ontwikkelen, een markt die naar verwachting sterk zal groeien.

Reserveringen voor deze chartercruises zullen beschikbaar zijn via reisadviseurs en reisbureaus. De voorwaarden worden binnenkort bekendgemaakt.

Le Jacques Cartier maakt deel uit van Ponant’s Explorer-serie en is ontworpen voor luxe expeditiecruises. Het schip, dat plaats biedt aan 180 gasten, kwam in 2020 in de vaart na eerdere schepen zoals Le Lapérouse, Le Champlain, Le Dumont-d’Urville en Le Bougainville.