Marella Cruises introduceert nieuw gastropubrestaurant Piccadilly’s
Marella Cruises heeft een nieuw restaurantconcept gelanceerd: Piccadilly’s. Dit gastropubrestaurant wordt vanaf juni op alle schepen van de rederij aangeboden en maakt deel uit van het all-inclusive aanbod.
Luke Saunders, verantwoordelijk voor eten en drinken bij Marella Cruises, vertelt: “We zijn blij dat we dit vernieuwende restaurantconcept nu op al onze schepen kunnen introduceren: Piccadilly’s.”
“Na een succesvolle proef op enkele schepen zagen we dat er veel vraag is naar stevige Britse klassiekers, van verfijnde desserts tot gerechten die doen denken aan thuis. We zijn benieuwd hoe onze gasten zullen reageren op dit nieuwe concept,” voegt Saunders toe.
Het restaurant biedt plaats aan 250 gasten en werkt zonder reservering. Het is dagelijks geopend van 18:00 tot 21:00 uur. Piccadilly’s komt naast bestaande restaurants aan boord, zoals Kora La en Surf and Turf.
Het is het derde nieuwe restaurant dat wordt toegevoegd aan de hoofdrestaurants op alle schepen. Piccadilly’s biedt een ontspannen Britse eetervaring, met een wisselend menu vol klassiekers die in een modern jasje zijn gestoken.
Volgens Marella serveert Piccadilly’s een gevarieerd aanbod van Britse gerechten, waarbij traditionele favorieten op een vernieuwende manier worden gepresenteerd. Het resultaat is een verfijnd gastropubmenu dat het beste van de Britse keuken laat zien.
In een persbericht laat Marella weten dat Piccadilly’s een reeks nieuwe gerechten en schotels om te delen introduceert, waaronder:
- ‘Chicken or the egg’ – een voorgerecht met gerookte kiptterrine, krokante eieren en piccalilly
- ‘Chicken cock-a-leekie’ – een hoofdgerecht van gevulde geroosterde kip met groenten
- ‘Great British burgers’ – een gedeelde schotel met rundvlees, Yorkshire pudding, varkensvlees, friet en koolsalade
- ‘The Arthur Duke pasty duo’ – een combinatie van Wellington met varkensvlees, appel en abrikoos, en bladerdeeg met rundvlees en champignons, geserveerd met groenten
Bij de desserts is er onder andere een Orange Jaffa Cake, met sinaasappelgelei, 70% pure chocolade en gekonfijte sinaasappel.
Andere Britse klassiekers op het menu zijn onderverdeeld in:
Voorgerechten
- Friet met jus
- Pikante kippenlevertjes op toast
- Gerookte zalmrolletjes, en meer
Hoofdgerechten
- Angus beef met Yorkshire pudding
- Steak and ale pie
- Geroosterde kip met bijgerechten, en meer
Desserts
- Warme appelbeignets
- De koning onder de rijstepapjes
- Een selectie van Britse kazen, en meer
Bepaalde gerechten zijn tegen een meerprijs verkrijgbaar, zoals seafood thermidor met friet (€11,95), lamsrack (€11,95), gebakken entrecote (€11,95) en een Belgische chocoladedome (€4,45).







Reactie