Royal Caribbean: Meer omzet via mobiele app
Steeds meer aankopen aan boord bij Royal Caribbean Group verlopen via de mobiele app van het bedrijf en worden al gedaan vóór vertrek. Dat liet CEO Jason Liberty weten tijdens de presentatie van de financiële resultaten over het tweede kwartaal.
“Bijna 50 procent van de aankopen aan boord gebeurt nu via de app, vergeleken met een derde aan het einde van 2023,” zei Liberty.
“Ter herinnering: gasten die vooraf ervaringen aan boord reserveren, geven gemiddeld 2,5 keer zoveel uit als gasten die dat niet doen,” voegde hij toe.
Het bedrijf investeert in een moderne digitale reisomgevingrijke data om het voor gasten makkelijker te maken hun droomvakantie samen te stellen en te boeken. Tegelijkertijd helpt dit Royal Caribbean om het bestedingsgedrag van klanten uit te breiden.
Volgens Liberty is de app van het bedrijf inmiddels meer dan 30 miljoen keer gedownload.
“Daarnaast blijven de uitgaven aan boord en de aankopen voorafgaand aan de cruise hoger dan in voorgaande jaren. Deze trend wordt versterkt door de sterke prestaties van onze digitale kanalen, zowel voor cruiseboekingen als voor pre-cruise aankopen,” aldus Liberty.
Naftali Holtz, CFO van Royal Caribbean Group, voegde daaraan toe dat ongeveer de helft van de uitgaven aan boord al vóór vertrek wordt geboekt. Drie op de vier gasten doen vooraf aankopen om ervaringen aan boord te reserveren.







Reactie