Royal Princess presenteert repositioneringscruise naar Alaska
De Royal Princess is eerder deze maand vertrokken uit Australië voor een bijzondere repositioneringscruise van 33 nachten naar Alaska.
De reis begon op 11 april 2025 in Sydney en voert langs een breed scala aan bestemmingen in de Stille Oceaan, met aankomst in Vancouver halverwege mei.
Na een winterseizoen in Australië begon het schip, dat in 2013 werd gebouwd, aan deze lange overtocht met stops in onder andere:
- Tauranga en Auckland in Nieuw-Zeeland
- Pago Pago in Amerikaans Samoa
- Moorea en een overnachting in Papeete op Tahiti
Op weg naar Noord-Amerika maakt de Royal Princess ook een tweedaagse stop in Honolulu, gevolgd door bezoeken aan:
- Los Angeles
- San Francisco
- San Diego
- Victoria in Canada
Eenmaal aangekomen in Vancouver begint het schip aan haar zomerseizoen in Alaska, te starten met een vijfdaagse enkele reis naar Seattle. Deze cruise bevat een bezoek aan Ketchikan en vormt de opmaat naar de bekende “Inside Passage”-route van Princess Cruises.
Vanaf Seattle vertrekt de Royal Princess elke zaterdag voor een zevendaagse cruise met stops in:
- Ketchikan
- Juneau
- Skagway
De route bevat ook een indrukwekkende tocht door het Glacier Bay National Park en een korte stop in Victoria, Canada.
Na afloop van het zomerseizoen in Alaska, eind september, vaart de Royal Princess richting de Mexicaanse Rivièra voor het winterseizoen.
Vanaf oktober biedt het schip, dat plaats biedt aan 3.600 gasten, cruises van zeven nachten aan vanuit Los Angeles naar onder andere:
- Cabo San Lucas
- Mazatlán
- Puerto Vallarta
Daarnaast staat op geselecteerde data in oktober en maart de “Classic California Coast”-route op het programma. Deze zevendaagse cruise vertrekt eveneens vanuit Los Angeles en doet de volgende plaatsen aan:
- San Francisco
- Santa Barbara
- San Diego
- Ensenada in Mexico
De route bevat ook twee ontspannen zeedagen.







Reactie