Tourism Trinidad sluit cruiseseizoen 2024-2025 af
Tourism Trinidad heeft op 11 april 2024 officieel het cruiseseizoen 2024-2025 afgesloten met het eerste bezoek van de Odyssey van Villa Vie Residences.
Het schip meerde aan in Port of Spain en markeerde daarmee het einde van het seizoen voor het cruisetoerisme op Trinidad.
Een delegatie van Tourism Trinidad en de Havenautoriteit van Trinidad en Tobago verwelkomde het schip met een officiële ceremonie, waarbij een symbolische plaquette werd uitgewisseld en een rondleiding aan boord van de Odyssey plaatsvond.
Gedurende het seizoen ontving Trinidad in totaal 17 cruiseschepen, waaronder acht eerste bezoeken en twee nieuwe rederijen die voor het eerst Trinidad aandeden. In totaal kwamen er 17.317 cruisepassagiers naar het eiland, die konden genieten van een breed aanbod aan ervaringen – van grote oceaanschepen tot kleinere, luxe boetiekschepen.
Dahlia Zaida Z. Mohammed, manager onderzoek, strategie en marketing bij Tourism Trinidad, zei: “Wij bij TTL zijn enorm trots op de stappen die we hebben gezet om de beleving van bezoekers te verbeteren en Trinidad op de kaart te zetten als een toonaangevende cruisebestemming in het Caribisch gebied. De aankomst van de Odyssey is een passend slotstuk van een seizoen dat in het teken stond van groei en vernieuwde samenwerkingen.”
Volgens Tourism Trinidad speelde het Visitor Ambassador Program een belangrijke rol in het verbeteren van de ervaring van passagiers. Getrainde ambassadeurs stonden klaar om bezoekers te verwelkomen, hen wegwijs te maken en een positieve eerste indruk te geven van het eiland.
Foto: (van rechts naar links) – Toerismeontwikkelaar bij Tourism Trinidad, S M, waarnemend manager onderzoek, strategie en marketing bij Tourism Trinidad Limited, Dahlia Zaida Z. Mohammed en kapitein Zhelko Jurac van het schip tijdens de ceremoniële plaquette-uitwisseling







Reactie