UnCruise verdubbelt capaciteit en opent boekingen voor de Aleoeten in 2028
UnCruise Adventures verdubbelt in 2028 ruimschoots het aantal plekken op de reis “Aleutian Islands Adventure with Dutch Harbor & Kodiak”. De rederij zet niet langer de Safari Explorer met 36 gasten in, maar de Wilderness Explorer met 74 gasten. Reden is de grote vraag naar deze reis.
De boekingen voor deze afgelegen tocht door Alaska zijn nu geopend, met een aanbieding voor wie vroeg boekt.
“We bieden hier sinds 2025 cruises met overnachting aan, en die waren elk jaar binnen een paar dagen uitverkocht”, zegt kapitein Dan Blanchard, eigenaar en topman van UnCruise Adventures.
“Er is veel vraag naar dit soort avontuur door afgelegen en schilderachtige gebieden langs het schiereiland Alaska. Met de wissel van schip verdubbelen we in 2028 ruim het aantal plekken”, aldus Blanchard.
Acht reizen van tien nachten
Tussen 2 juni en 15 augustus 2028 maakt de Wilderness Explorer acht cruises van tien nachten tussen Seward en Dutch Harbor in Alaska, en omgekeerd.
In een persbericht laat de rederij weten dat gasten onderweg Kenai Fjords National Park, Katmai National Park, Ugashik National Wildlife Refuge, Aniakchak National Monument, de Shumagin-eilanden en het dorp Akutan bezoeken.
Wie voor 31 oktober 2026 boekt, profiteert van de vroegboekkorting voor 2028. Die levert een voordeel van €350 per persoon op bij alle vertrekdata in 2028.
Hoogtepunten van de reis zijn:
- Gletsjers die tot in zee lopen en inhammen vol ijs van dichtbij bekijken
- Zoeken naar zeehonden, papegaaiduikers en zeeotters vanuit een kajak of bijboot
- Uitkijken naar bruine beren en arenden in Katmai en Ugashik
- Wandelen in afgelegen baaien en bossen
- Zeegrotten en kustlijnen verkennen
Schip wordt opgeknapt
De Wilderness Explorer ligt op dit moment in Seattle voor een opknapbeurt. Er wordt staalwerk gedaan en er komen nieuw behang en nieuwe vloerbedekking. Ook krijgt het schip een nieuwe watermaker en worden de kombuis, de lounge, de bar en de eetzaal aangepakt.
Het schip heeft een eigen platform om kajaks en bijboten te water te laten. Avontuurlijke activiteiten als wandelen, natuurtochten, excursies met de bijboot, kajakken en suppen zitten bij de reissom inbegrepen, net als alle maaltijden.







Reactie